Vážení zákazníci. Chceme Vás ubezpečit že i přes nouzový stav v ČR a aktuální situaci jsme tu pro Vás připraveni odbavovat vaše objednávky. Můžete využít dopravy zdarma u kávy nad 500g. Váš tým KathyCoffee.cz

Digitální rychlovarná konvice Brewista Smart Pour™ 2 1200 ml

Neohodnoceno
Digitální rychlovarná konvice Brewista Smart Pour™ 2 1200 ml
ZdarmaZdarma
Konvice Brevista Smart Pour™ 2 spojuje jedinečný design s technickou dokonalostí. V elegantním nerezovém těle s hubicí ve tvaru labutí šíje se ukrývá důmyslný přístroj, který pro vás ohřeje vodu s přesností na jeden jediný stupeň Celsia. Nalévá pomalu a rovnoměrně, pohodlně se drží a díky uloženým teplotním režimům připraví vodu na kávu nebo čaj přesně, jak potřebujete.
3 499 Kč / ks 2 892 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
2.11.2020
Skladem u dodavatele

Objemná kráska

Tělo konvice o velkorysém objemu 1,2 litru kontrastuje s její tenkou hubicí. Tvar labutí šíje vytváří pomalý, stejnoměrný proud vody, s nímž máte dokonalou kontrolu nad naléváním. Provedení z robustní broušené oceli garantuje dlouhou životnost.

Praktické zpracování

Dobu nalévání odměřují integrované stopky. I přes velký objem se s konvicí pohodlně pracuje díky tvarovanému držadlu a obdélníkové základně. Nikde nepřekáží žádný kabel, není potřeba vracet konvici v přesně dané pozici. S digitálním displejem máte přehled o aktuální teplotě vody, a to i když je konvice vypnutá.

Chytré funkce

Uložit si můžete až šest různých nastavení v rozmezí 20–100 °C podle svých oblíbených nápojů. Funkce Auto Start ohřeje vodu na čas, který si zvolíte. Představte si tu slast: vstanete a voda na kávu nebo čaj už je připravená! Spěchat ke konvici rozhodně nemusíte, teplotu vody drží celou hodinu. Zapomnětlivé potěší funkce Auto Off – pokud konvici 60 minut nepoužíváte, sama se vypne.

Digitální rychlovarná konvice Brewista Smart Pour™ v kostce:

  • Přesné a rovnoměrné nalévání hubicí ve tvaru labutího krku
  • Štědrý objem 1,2 litru
  • Volitelná teplota 20–100 °C s přesností na 1 °C
  • Automatické ohřátí vody na požadovaný čas
  • Stálá teplota po dobu jedné hodiny
  • Automatické vypnutí při nečinnosti
Kód Kód: CODE-921318
Kategorie: Konvice na kávu