Ve dnech 13 - 17 července jsme na dovolené. Prosíme o shovívavost při vyřizování objednávek. Objednávky budou povětšinou vyřízeny až po návratu. Děkujeme za pochopení. KathyCoffee.cz

Compak E6 OD

Neohodnoceno
Compak E6 OD
ZdarmaZdarma
Mlýnek Compak E6 OD nabízí nejlepší poměr ceny a kvality produkce kávy. Hravě zvládne namlet za 1,9s s minimální hlučností (65dB).
29 800 Kč / ks 24 628 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
14.7.2020
Skladem u dodavatele. Připraveno k expedici.

Víc jak 120 dávek za hodinu zvládne levou zadní

Compak je španělská firma zabývající se výrobou mlýnků na kávu a ostatního barového vybavení. Hlavním cílem je vytvářet mlýnky které maximálně plní potřeby současných baristů.

Zásadní výhody

Mlýnek E6 OD je spolu s E5 OD nejtišší dostupný mlýnek značky Compak o hlučnosti pouhých 65 dB. Ovládán je pomocí dotykového displeje s širokou možností nastavení. I přes malé mlecí kameny hravě zvládne 7g kávy namlet za pouhé 1,9 sekundy.

Mlýnek Compak E6 OD nabízí nejlepší poměr ceny a kvality produkce kávy. Hravě zvládne namlet za 1,9s s minimální hlučností (65dB), proto je vhodný pro střední a velké provozy. Sami používáme tyto mlýnky ve vlastní kavárně a nemůžeme si je vynachválit. 

Mikrometrická nastavení mletí a časovač

Nastavení je velmi jednoduché. Hrubost je nastavena pomocí kontinuálního závitu kamenů které jsou umístěny vždy v rovnoměrné vzdálenosti od sebe. Závit má zajišťovací šroub proti nechtěnému posunu. Délka mletí lze zvolit časovačem a to dokonce 3 různé předvolby. Velkou výhodou je i možnost kontinuálního mletí pro případ když se rozhodnete vážit každou porci kávy.

 

Hlavní výhody: 

  • Dotykové ovládání
  • Přesné mikrometrická nastavení mletí 
  • 3 nastavitelné časové předvolby
  • Automatický nebo manuální režim mletí
  • Držák portafilteru (páky) při mletí.
  • Větrák motoru
     

Představení mlýnků Compak řady Essential

 

Kód Kód: CODE-921294
Kategorie: Elektrické mlýnky
Hmotnost: 11,58 kg
Výška: 635 mm
Šířka: 215 mm
Hloubka: 400 mm