Vážení zákazníci. Chceme Vás ubezpečit že i přes nouzový stav v ČR a aktuální situaci jsme tu pro Vás připraveni odbavovat vaše objednávky. Můžete využít dopravy zdarma u kávy nad 500g. Váš tým KathyCoffee.cz

Váha Brewista Scale V2

Neohodnoceno
Váha Brewista Scale V2
ZdarmaZdarma
Baristická digitální váha Brewista Smart Scale V2 s přesností vážení na 0,1g a s integrovanou dobíjecí batérií pomocí USB kabelu.
1 929 Kč / ks 1 594 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
5.11.2020
Naskladníme do 48 hodin

Profesionální voděodolná baristická váha Brewista Smart Scale V2 je ideální váha pro použití v domácnosti či kavárně.

6 režimů, které Vám usnadní život

Váha Brewista Smart Scale V2 nabízí šest režimů, které Vám přípravu kávy značně usnadní. 

  • Manuální řežim – Plně manuální režim s ručním nulováním váhy a spouštěním časomíry.
  • Režim pro přípravu filtrované kávy –  Připravenou nádobu na kávu položte na váhu, zmáčkněte TARE a začněte zalévat kávu vodou. Časomíra se spustí automaticky. 
  • Espresso režim 1 – Automatické nulování a okamžité spuštění časomíry. Váha a časomíra se spustí bezprostředně poté, co na váhu položíte šálek. 
  • Espresso režim 2 – Automatické nulování a manuální časomíra. Čas i váha se automaticky vynulují hned poté, co na váhu položíte šálek. Spusťte na kávovaru extrakci kávy a ve stejný čas zmáčkněte oranžové tlačítko TIME, které spustí časomíru. Časomíra se automaticky zastaví ve chvíli, kdy sundáte šálek z váhy. 
  • Espresso režim 3 – Automatické nulování s vypnutou časomírou. Položte šálek na váhu a zapněte extrakci kávy. Váha se ukazuje automaticky, čas zůstává deaktivovaný. 
  • Espresso režim 4 – automatické nulovaná a automatické spuštění časomíry. Položte šálek na váhu a počkejte, až se vynuluje. Časomíra se spustí automaticky ve chvíli, kdy se tekutina dotkne šálku. Pokud chcete časomíru přerušit, zmáčkněte tlačítko TIME.

Váha se sama vynuluje pět vteřin po sundání šálku/nadoby z váhy.

Obsah balení:

  • váha
  • silikonová podložka pro ochranu před tepelnými šoky a odvádění vody z vážící plochy 
  • ochranný plastový obal/vážící nádoba

 Nabijecí kabel není součástí balení!

Kód Kód: CODE-921170
Kategorie: Baristické váhy
Přesnost: 0,1 g
Maximální hmotnost: 2 kg
Šířka: 10,5 cm
Hloubka: 12,7 cm